Szanowni Państwo,

W imieniu organizatorów, to jest Stowarzyszenia LIFELONG LEARNING i Polskiej Izby Firm Szkoleniowych, mamy zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w DNIACH UCZENIA SIĘ DOROSŁYCH 2011, które odbędą się w dniach 7-8 października 2011 w łódzkiej Manufakturze.

DNI UCZENIA SIĘ DOROSŁYCH 2011 to kampania społeczna promująca ideę uczenia się przez całe życie. Podczas wydarzenia zaplanowaliśmy:

7  PAŹDZIERNIKA, HOTEL ANDEL’S, ul. Ogrodowa 17, godz. 10.00

DEBATĘ „Polska Krajowa Rama Kwalifikacji jako sposób realizacji idei uczenia się przez całe życie a oczekiwania interesariuszy” i KONFERENCJĘ „Kształcenie ustawiczne szansą rozwoju ekonomiczno-społecznego województwa łódzkiego”

Gościem honorowym debaty będzie minister Michał BoniSzef Doradców Prezesa Rady Ministrów. W debacie udział wezmą przedstawiciele Ministerstwa Edukacji Narodowej, Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Instytutu Badań Edukacyjnych, Polskiej Izby Firm Szkoleniowych i Stowarzyszenia LIFELONG LEARNING oraz eksperci projektu Krajowe Ramy Kwalifikacji. Przewidywana jest możliwość zabrania głosu z widowni.
Uprzejmie prosimy o przesłanie potwierdzenia obecności na debacie i konferencji na adres:  stowarzyszenie@lifelong-learning.pl. Ilość miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

8  PAŹDZIERNIKA, RYNEK MANUFAKTURY, cały dzień

PIKNIK EDUKACYJNY, w czasie którego odbywać się będą warsztaty i pokazy związane z możliwościami podnoszenia kwalifikacji i kompetencji – wykaz warsztatów zamieszczony zostanie na stronach: www.lifelong-learning.pl, www.dniuczeniasiedoroslych.pl oraz www.facebook.com/pages/DNI-UCZENIA-SIĘ-DOROSŁYCH-2011

W ramach PIKNIKU odbywać się będą liczne imprezy towarzyszące, mające na celu uatrakcyjnienie przedsięwzięcia, w tym m.in.:
-zajęcia sportowe i edukacyjne dla dzieci,
-spotkania z ciekawymi ludźmi związanymi z Łodzią, którzy mają biografię bogatą w działania edukacyjne, a i same przeszły interesującą ścieżkę edukacyjną.

PODPISYWANIE DEKLARACJI SPOŁECZEŃSTWA WIEDZY przez mieszkańców Łodzi

10 – 15 PAŹDZIERNIKA

DRZWI  OTWARTE  FIRM  I  INSTYTUCJI  SZKOLENIOWO-DORADCZYCH, które trwać będą od 10 do 15 października 2011

–  wykaz dostępny w czasie pikniku w materiałach informacyjnych i na podanych wyżej stronach internetowych

Serdecznie zapraszamy!

Z wyrazami szacunku,

Bożena Ziemniewicz

Prezes Stowarzyszenia LIFELONG LEARNING

Pełnomocnik Zarządu Polskiej Izby Firm Szkoleniowych w regionie łódzkim

Kategorie: Projekty

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *